+86-21-55090806

Email: lingw@neweyes.com.cn

Izstāde
Mājas > Izstāde > Saturs

Izprast zināšanas aktīvi ar optometrist optometry pārbaude

Šanhajas jaunā acis Medical Inc | Updated: May 07, 2016

Brilles

Glāzes par akceptu Optometry, kad lielākā daļa cilvēku ir pasīva. Lai iegūtu precīzākus acīm testa datus, mēs varam veikt dažas izmaiņas, lai kļūtu "pasīvā" "aktīvo", kas ir nepieciešams saprast pamatus optometry, aktīvi ar optometrist testēšana, un jārespektē realitāte refrakciju datu.


Bieži vien koncentrēties uz pamata zināšanas ļauj mums optometry optometry sasniegt ideālu rezultātus, ne tikai ir jāzina daži arī vajadzēs aktīvi optometrist optometry zināšanu pārbaudi.


Kā prasīts optometry un mērķa vizuālo fiksāciju. Optometrist, refrakcijas noteikšana bieži izmanto rādītāju vai valodās liecina, ka mums jāpārmeklē tās mērķus, mēs iegūtu labākos padomus un sāknēšanas var izdarīt savlaicīgi, ir arī nepieciešams aktīvi sadarboties optometrist, norādot, ka varat redzēt reālu vīziju. Norādītajam vīziju ir reāla, un saglabātu precizitāti optometry, iegūt visprecīzāko un optimālu korekcijas pakāpi.


Optometry, tiem, kas valkā brilles arī jāpievērš uzmanība realitāti. Problemsshould neuztraucieties, saistībā ar efektīvu saziņu, un tad meklēt risinājumus, būtu aktīvi sazināties un optometristu iegūt visprecīzāko reāli optometry pakāpi.


Šanhajas jaunā acis Medical Inc